MHP’li Faruk Aksu: 31 Mart akşamı İstanbul Muradına erecek

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, “Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin. İstanbul Bizim, Türkiye Hepimizin” temalı programlar kapsamında düzenlenen toplantıda 31 Mart 2024 yerel seçimleri ve İstanbul ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

MHP’li Faruk Aksu: 31 Mart akşamı İstanbul Muradına erecek

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu; Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına girdiğimiz bir süreçte Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin, 14 ve 28 Mayısta yakalanan siyasi istikrarı destekleyecek bir şekilde sonuçlanmasının ülkemiz için oldukça önemli olduğuna inandıklarını ifade ederek aziz milletimizin Mayıs ayında sandıkta gösterdiği iradeyi yerel seçimlerde de ortaya koyacağını, 31 Mart 2024 seçimlerinin Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakının yeni bir zaferi ile sonuçlanacağını belirtti.

Aksu, yaptığı konuşmada; muhalefetin elinde vatandaşlara hizmet yerine zulme dönüşen yerlerdeki makûs talihin değişmesi için gecelerini gündüze katıklarını vurgulayarak; “İstanbul’un 5 yıllık makus talihi bitecek, zillet belediyeciliğine bütünüyle son verilecek ve İstanbullu yeniden hizmetle buluşacaktır. İstanbul’un kaybolan, heba ve israf edilen yıllarının sonu çok şükür görünmüştür.

Whatsapp Image 2024 02 03 At 14.49.49

Allah’ın izni, İstanbulluların iradesiyle İstanbul Murad’ına kavuşacak; boş zamanlarında İstanbul’a uğrayan mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı evine gönderilecektir.

İstanbul’u unutanları İstanbullular 31 Martta hiç hatırlamayacaktır.” dedi

Atatürk’ün Kurduğu Cumhuriyeti Yıkmak İsteyen Bölücülerle Dost Olmak, Atatürk Dostlarına Düşmanlık Demektir

Terör örgütlerinin, bölücü maşaların, ekonomik tetikçilerin, demokrasi muhaliflerinin, Cumhuriyet karşıtlarının; 31 Mart’ta hiç unutamayacakları bir ders alacaklarını, yeminli Türkiye düşmanlarının millet iradesi karşısında hayal kırıklığına uğrayacaklarını vurgulayan Aksu, “DEMlenmiş CHP giderek Atatürk’ten ve ilkelerinden uzaklaşmaktadır.

Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyeti yıkmak isteyen bölücülerle dost olmak, Atatürk dostlarına düşmanlık demektir.

Bu durum CHP’nin düştüğü zillet çukurunun ibret verici göstergesidir ve milletimizin ferasetinden asla kaçmamaktadır.

Bize göre İstanbul’u CHP’den ve DEM’ci bölücülerin tasallutundan kurtarmak vatan borcudur ve inanıyoruz ki 31 Martta milletimiz gereğini sandıkta yapacak, büyükşehirlerle birlikte CHP’li 14 ilçe belediyesini de Cumhur İttifakı kazanacaktır.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 03 At 14.49.50

MHP İSTANBUL’UN HER YERİNDEDİR

“Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin. İstanbul Bizim, Türkiye Hepimizin” temasıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini ve MHP’nin İstanbul’un her yerinde olduğunu belirterek “Teşkilatlarımızın kararlılığı, dava arkadaşlarımızın fedakârlığı ile geceyi gündüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çalınmadık kapı bırakmadan, İstanbul’u kucaklıyoruz. Toplumun her kesimiyle, İstanbul için çalışan, üreten, katma değer yaratan her vatandaşımızla dertleşiyoruz.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin aylar öncesinden belirlediği yerel seçim hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz. ” dedi.

Yaparsa Cumhur İttifakı Yapacak, İstanbul’u Da Hak Ettiği Hizmetle Cumhur İttifakı Buluşturacaktır

İstanbul’un kaybolan yıllarını onarmak, İstanbulluya hak ettiği kaliteli hizmeti sunmak,  İstanbul’u yaşanabilir bir kent yapmak için esnaf, çiftçi, sanayici, çalışan, emekli, kadın, genç her bir vatandaşımızla birlikte Cumhur İttifakı olarak el ele çalıştıklarını ifade eden AKSU, “Kentsel dönüşümü tamamlayarak İstanbul’u depreme dayanıklı, güvenli bir şehir haline getirmek için plan ve projelerimiz hazırdır.

Whatsapp Image 2024 02 03 At 14.49.50 (1)

Bildiğiniz gibi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Murat Kurum, başta kentsel dönüşüme ilişkin olmak üzere İstanbul’un tüm sorunlarını en ince detayına kadar tespit ederek çözüm önerilerine ilişkin yol haritasını ve projelerini İstanbullularla paylaşmıştır. Büyük heyecan uyandıran bu projelerin sunumuyla İstanbullu umutlanmış, ufku aydınlanmıştır. İnşallah 31 Mart akşamı İstanbul Murad’ına erecek, bu plan ve proje ile hizmetler süratle tamamlanacaktır. Yaparsa Cumhur İttifakı yapacak, İstanbul’u da hak ettiği hizmetle Cumhur İttifakı buluşturacaktır. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık sürecini dolu dolu geçireceğiz, hiçbir şeyi şansa veya sürprize bırakmayacağız.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 03 At 14.49.51

MHP’li Aksu konuşmasına şöyle devam etti;

“Ayırmadan, ayrışmadan, İstanbul için, canla başla çalışacağız.

Merkezi Yönetimle yerel yönetimler tek ses, tek yürek olacak, herkes için, herkese göre belediyeye, birliğin gücüyle ulaşacağız.

Demokrasinin beşiği, halka hizmetin en etkili aracı olan mahalli idareleri yöneterek MHP’nin üretken belediyeciliğini, Cumhur İttifakının hizmet aşkını milletimize göstereceğiz.

Vatandaşlarımızın hayır duasını alacak, şehri mamur hale getireceğiz.

Hedefimiz “Yeni Yüzyıl, Lider Türkiye ve Üretken Belediye”dir.

Amacımız, Türk milletine hizmet için seçimlerde yüksek bir başarıya ulaşmaktır.

“Ayırmadan, Ayrışmadan, Yerelde İktidar, Ülkede İstikrar” iradesindeyiz.

Bu doğrultuda Cumhur İttifakı olarak İstanbul’da AK Parti ve MHP’nin elinde olan belediyeleri muhafaza ederken Büyükşehirle birlikte haricindeki tüm ilçe belediyelerine de talibiz.

İnanıyoruz, çalışıyoruz, kararlıyız ve inşallah başaracağız.

Gayret bizden Tevfik Allah’tandır.

 “Cumhur bizim, Türkiye hepimizin, İstanbul bizim, Türkiye hepimizin.”

Cumhur İttifakıyla kazanan İstanbul olacak, kazanan Türk milleti olacaktır.”

İlgili Mesajlar

Borsa günü yükselişle tamamladı

thabergrubu@gmail.com

Bakan Kacır: Türkiye’ye yatırımlar hızlanacak

thabergrubu@gmail.com

Bakan Yerlikaya duyurdu: Ramazan Hoca’nın katil zanlısı yakalanmıştır

thabergrubu@gmail.com

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Accept Devamını Oku