MHP’li Büyükataman: “CHP-AYM-DEM İttifakı, teröristlerin kanlı ellerine sahip çıkmayı görev edinmiştir”

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman sosyal medya X hesabından Çağlayan Adliyesindeki terör saldırısı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Büyükataman “CHP-AYM-DEM İttifakı terör örgütlerine, teröristlere, milletimize ve devletimize saldıran terör örgütünün kanlı ellerine sahip çıkmayı adeta kendine görev edinmiştir.” Dedi.

MHP’li Büyükataman: “CHP-AYM-DEM İttifakı, teröristlerin kanlı ellerine sahip çıkmayı görev edinmiştir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri ismet Büyükataman sosyal medya X hesabından Çağlayan Adliyesindeki terör saldırısı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Saldırının bir tesadüf olmadığını söyleyen Büyükataman,  “CHP-AYM-DEM İttifakı terör örgütlerine, teröristlere, milletimize ve devletimize saldıran terör örgütünün kanlı ellerine sahip çıkmayı adeta kendine görev edinmiştir. AYM-CHP-DEM İttifakı’nın beslediği, koruduğu ve kolladığı teröristler bugün Çağlayan Adliyesinde görevi başındaki polislerimize kurşun sıkmış, sivil vatandaşlarımızı hedef almıştır.” İfadelerini kullandı.

MHP’li İsmet Büyükataman’ın açıklamasının tamamı:

Bugün Çağlayan Adliyesindeki alçak terör saldırısını gerçekleştiren teröristlere, yakın geçmişte DEM Partili ve CHP’li sözde milletvekilleri tarafından sahip çıkıldığı ve teröristlerden bir tanesine ise Anayasa Mahkemesi (AYM) tarafından “hak ihlali” kararı verildiği ortaya çıkmıştır.

Tüm bunlar tesadüf değildir!

CHP-AYM-DEM İttifakı terör örgütlerine, teröristlere, milletimize ve devletimize saldıran terör örgütünün kanlı ellerine sahip çıkmayı adeta kendine görev edinmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak uzun süredir CHP’nin içine düştüğü durumu defalarca dile getirdik, yüzlerce kez uyardık.

Terör örgütleriyle ve teröristlerle arasına mesafe koy(a)mayan CHP’nin terörle nasıl aynı hizada durduğu, bugün ne yazık ki bir kez daha gözler önüne serilmiştir.

Ayrıca AYM hakkında, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin “Anayasa Mahkemesi öyle bir hale gelmiştir ki nerede bir hain, nerede Türkiye’nin kuyusunu kazmak için faal halde bulunan bir çapulcu varsa onlarla yan yanadır.” sözlerinin ne kadar doğru ve isabetli olduğu bir kere daha görülmüştür.

AYM-CHP-DEM İttifakı’nın beslediği, koruduğu ve kolladığı teröristler bugün Çağlayan Adliyesinde görevi başındaki polislerimize kurşun sıkmış, sivil vatandaşlarımızı hedef almıştır.

Devletimizi, milletimizi ve varlığımızı hedef alan, teröristlere kol kanat geren bu kirli ittifak, ne yaparsa yapsın kaybetmeye mahkûmdur.

Türk milleti hiçbir alçak saldırıya boyun eğmeyecek, Türk devleti nerede bir terörist varsa onun başını ezmeye devam edecektir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin birliğini, Türk milletinin varlığını hedef alan alçak teröristlerin cezası en ağır şekilde kesilecek ve bu hainlere kol kanat gerenler ise hesabı aziz milletimize verecektir.

İlgili Mesajlar

Çetinler suç örgütü çökertildi: Elebaşları dahil 109 kişi yakalandı

Bakan Bayraktar açıkladı! Doğal gaz üretiminde rekor!

thabergrubu@gmail.com

Küresel borçlar rekor tazeledi

thabergrubu@gmail.com

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Accept Devamını Oku